به وب سایت اختصاصی آفرود ایران خوش آمدید

توجه به فعالیت های چشمگیر این رشته ورزشی در کشور که به همت و تلاش علاقه مندان این عرصه بوجود آمده ، لزوم همگرایی و معرفی گروههای فعال کشور در ابعاد مختلف آن بخوبی احساس  می شود . به منظور قدردانی از چنین تلاش های خود جوش که سرچشمه بسیاری از فعالیت های سالم و زیبای علاقه مندان به این مقوله میباشد و اوقات مفرح و امید بخشی برای نسل جوان فراهم می نماید می تواند برای موضوع مهم کارآفرینی در کشور نیز از اهمیت بالایی برخوردار باشد لذا مفتخریم این وظیفه مهم و خطیر را بعنوان منبع مرجع و جامع آفرود کشور در خدمت عزیزان و علاقه مندان این عرصه قرار دهیم  .

هر گروه فعال در کشور میتواند صفحه ای اختصاصی در سایت جامع و مرجع آفرود ایران داشته باشد و کلیه فعالیت ها و هر آنچه مورد نیاز میداند را از طریق این رسانه در معرض عموم قرار دهد .کلیه واحد های خدماتی و تخصصی مرتبط با این بخش در کشور میتوانند در سایت جامع و مرجع آفرود ایران صفحه ای اختصاصی داشته باشند و کلیه خدمات خود را از طریق این رسانه به معرض عموم قرار دهند .هر موضوعی که با آفرود در کشور مرتبط باشد نیز میتواند در این سایت صفحه ای کاملا اختصاصی داشته باشد .

هر گونه اطلاع رسانی از فعالیت های آتی و گرد همایی ها و همایش ها و تور های آفرودی  و مسابقات در کشور نیز در صفحه های اختصاصی هر گروه و صفحه مختص وقایع آفرود کشور به مخاطب معرفی می گردد. توضیح اینکه کلیه خدمات سایت جامع و مرجع آفرود ایران برای همه گروههای آفرودی و خدمات آفرودی در کشور کاملا رایگان است و آمادگی داریم بصورت شبانه روزی کلیه سرویس های  اشاره شده را به جامعه آفرود کشور تقدیم نماییم .

keyboard_arrow_up